Technolog robót wykończeniowych
28.09.2020

16.09.2020

Ostatnie wolne miejsca na szkoleniu, serdecznie zapraszamy


Czas trwania: 70 godzin
Cena: 1700 zł/osoba

Technolog robót wykończeniowych w budownictwie prowadzi prace związane z wykańczaniem budynków. Różnorodność robót, które ma do wykonania, wynika ze specyfiki budynków, stosowanych materiałów i narzędzi oraz stosowanej technologii. W ramach swojej pracy może on przeprowadzać roboty tynkarskie, glazurnicze, posadzkarskie oraz malarsko-tapeciarskie oraz wykonywać m.in. okłady ścienne, kłaść podłogi a także wykonywać roboty murarskie, remontowe, konserwacje.

Podstawowym celem kształcenia jest wpojenie w słuchaczy bezwzględności zasad bezpiecznej i prawidłowej technologicznie pracy, podstaw prawabudowlanego, rachunku zawodowego, rysunku budowlanego, stosowanych materiałów, narzędzi i urządzeń stosowanych w budownictwie.

Podczas kształcenia, należy zwrócić uwagę na zagrożenia w budownictwie występujące na stanowisku pracy, zapoznanie z ryzykiem zawodowym, zasadami udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej oraz ochronę przeciwpożarową ponieważ na bezpieczeństwo pracy należy kłaść główny nacisk w każdym elemencie kształcenia.

WARUNKI PRZYJĘCIA NA KURS:

  • ukończone 18 lat
  • wykształcenie co najmniej podstawowe
  • przydatność zdrowotną słuchacza do wykonywania robót w zakresie technologa robót wykończeniowych

Dodatkowe informacje i zapisy:
Centrum Kształcenia Zawodowego w Tychach
ul. Budowlanych 156, 43-100 Tychy
tel.: 32 227-17-46
e-mail: tychy@zdz.katowice.pl
www: www.kursy.tychy.zdz.pl

Zapisy online:

Zapisz się

 

Zapraszamy